Sweaver (7.x-1.2) - en to se translation catalogue (17 entries)

en: Body
se: Gorut

en: Images
se: Govat

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Type
se: Šládja

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Read more
se: Loga eambbo

en: Edit
se: Rievdat

en: Image
se: Govva

en: Name
se: Namma

en: Save
se: Vurke

en: View
se: Čájet

en: Upload
se: Bija neahttabáikái

en: Position
se: Virgi

en: Publish
se: Almmut

en: Save and continue
se: Vurke ja joatke
