Sweaver (7.x-1.3) - en to af translation catalogue (59 entries)

en: User interface
af: Gebruikerskoppelvlak

en: Body
af: Teks

en: Images
af: Beelde

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Prefix
af: Voorvoegsel

en: Suffix
af: Agtervoegsel

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Type
af: Tipe

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: Description
af: Beskrywing

en: Read more
af: Lees meer

en: Enable
af: Aktiveer

en: Disable
af: Deaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Edit
af: Wysig

en: Size
af: Grootte

en: None
af: Geen

en: Weight
af: Gewig

en: The configuration options have been saved.
af: Die konfigurasie-opsies is gestoor.

en: Image
af: Beeld

en: Center
af: Senter

en: Parent
af: Voorganger

en: none
af: geen

en: Name
af: Naam

en: Export
af: Voer uit

en: Save
af: Stoor

en: View
af: Wys

en: Upload
af: Oplaai

en: Options
af: Opsies

en: Search box
af: Soekboks

en: Site name
af: Webwerf se naam

en: Site slogan
af: Bladslagspreuk

en: Never
af: Nooit

en: active
af: aktief

en: Load
af: Laai

en: Other
af: Ander

en: Navigation
af: Navigasie

en: Color
af: Kleur

en: Mission statement
af: Missiestelling

en: Revert
af: Rol terug

en: Theme settings
af: Temaverstellings

en: Apply
af: Pas toe

en: Primary links
af: Primêre skakels

en: Path to custom logo
af: Pad na alternatiewe logo

en: Toggle display
af: Wissel vertoning

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
af: Indien jy nie direkte toegang tot die bediener het nie, gebruik hierdie veld om jou logo op te laai.

en: Save and continue
af: Stoor en gaan voort

en: Secondary links
af: Sekondêre skakels

en: Enable or disable the display of certain page elements.
af: Aktiveer of deaktiveer die vertoning van sekere bladsy-elemente

en: User pictures in posts
af: Gebruikersprentjies in inhoud

en: User pictures in comments
af: Gebruikersprentjies in kommentaar

en: Logo image settings
af: Logo beeld verstellings

en: Use the default logo
af: Gebruik die versteklogo

en: Check here if you want the theme to use the logo supplied with it.
af: Merk hier indien jy die tema wil gebruik met die logo wat daarmee verskaf is.

en: The path to the file you would like to use as your logo file instead of the default logo.
af: Die pad na die lêer wat jy wil gebruik as jou logo instede van die versteklogo.

en: Upload logo image
af: Laai logo beeld op
