Sweaver (7.x-1.3) - en to be translation catalogue (90 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: Body
be: Тэкст

en: Images
be: Малюнкі

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Status
be: Статус

en: Prefix
be: Прэфікс

en: Suffix
be: Суфікс

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Type
be: Тып

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: Read more
be: Чытаць далей

en: Enable
be: Уключыць

en: Disable
be: Выключыць

en: Enabled
be: Уключана

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Size
be: Памер

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Weight
be: Вага

en: The configuration options have been saved.
be: Абраныя налады захованыя.

en: Image
be: Малюнак

en: Center
be: Цэнтр

en: Parent
be: Бацькоўскі аб'ект

en: none
be: няма

en: Name
be: Імя

en: Export
be: Экспарт

en: Save
be: Захаваць

en: Top
be: Верх

en: View
be: Праглядзець

en: Menu
be: Меню

en: Theme
be: Тэма

en: Every minute
be: Кожную хвіліну

en: Upload
be: Загрузіць

en: Options
be: Налады

en: Bottom
be: Знізу

en: Logo
be: Лагатып

en: Search box
be: Радок пошуку

en: Site name
be: Назоў сайту

en: Site slogan
be: Слёган сайту

en: Never
be: Ніколі

en: active
be: актыўны

en: Advanced
be: Дадаткова

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Other
be: Іншыя

en: Navigation
be: Навігацыя

en: Color
be: Колер

en: Repeat
be: Паўтарыць

en: Undefined
be: Не вызначана

en: Mission statement
be: Місыя

en: Revert
be: Вярнуць да ранейшага стану

en: Empty
be: Пусты

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: Apply
be: Ужыць

en: Select
be: Выбраць

en: Theme-engine-specific settings
be: Наладкі спецыфічнага рухавіка тэмы

en: Publish
be: Апублікаваць

en: Primary links
be: Галоўнае меню

en: Path to custom logo
be: Шлях да лягатыпу

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Toggle display
be: Запаліць або адлучыць адлюстраваньне

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
be: Калі ў Вас няма простага дасягу да файлавага сэрвэру, то скарыстайцеся з гэтага полю, каб запампаваць лягатып.

en: Save order
be: Захаваць парадак

en: Save and continue
be: Захаваць і працягнуць інсталяцыю

en: Secondary links
be: Другаснае меню

en: Enable or disable the display of certain page elements.
be: Уключыць або адключыць паказ пэўных элементаў старонак.

en: Path to custom icon
be: Шлях да адмысловага абразку

en: Toolbar
be: Панэль прылад (toolbar)

en: User pictures in posts
be: Выявы карыстальнікаў у допісах

en: User pictures in comments
be: Выявы карыстальнікаў у камэнтарах

en: Shortcut icon
be: Абразок

en: Logo image settings
be: Наладкі выявы лягатыпу

en: If toggled on, the following logo will be displayed.
be: Калі рэгулятар запалены, будзе паказвацца наступнае лёга.

en: Use the default logo
be: Карыстацца з дапомнага лягатыпу

en: Check here if you want the theme to use the logo supplied with it.
be: Пастаўце тут пстрычку, каб сыстэма карысталася з дапомнага лягатыпу.

en: The path to the file you would like to use as your logo file instead of the default logo.
be: Шлях да файлу, які Вы хочаце выкарыстоўваць у якасьці лягатыпу.

en: Upload logo image
be: Запампаваць лягатып

en: Shortcut icon settings
be: Наладкі абразку

en: Your shortcut icon, or 'favicon', is displayed in the address bar and bookmarks of most browsers.
be: Ваша значка "хуткіх спасылак", ці 'favicon' адлюстраваны ў адрасным радку і закладках большасці браўзераў.

en: Use the default shortcut icon.
be: Выкарыстоўваць дапомны абразок.

en: Check here if you want the theme to use the default shortcut icon.
be: Пазнацьце гэнае поле, каб сыстэма выкарыстоўвала дапомны абразок.

en: The path to the image file you would like to use as your custom shortcut icon.
be: Шлях да файлу выявы, якую Вы зьбіраецеся выкарыстаць за абразок.

en: Upload icon image
be: Запампаваць абразок

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your shortcut icon.
be: Калі ў Вас няма простага дасягу да сэрвэру, скарыстайцеся з гэтага полю, каб запампаваць абразок.

en: Delete style
be: Выдаліць стыль

en: These settings only exist for the themes based on the %engine theme engine.
be: Гэтыя налады існуюць толькі для тэм, заснаваных па прынцыпе рухавіка тэм %engine.
