Sweaver (7.x-1.3) - en to br translation catalogue (13 entries)

en: User interface
br: Etrefas implijer

en: Body
br: Korf

en: Images
br: Skeudennoù

en: Save configuration
br: Saveteiñ ar c'hefluniadur

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: View
br: Gwel

en: Menu
br: Lañser

en: Site name
br: Anv al lec'hienn

en: Color
br: Liv

en: Undefined
br: Didermenet

en: Plugin
br: Lugant
