Sweaver (7.x-1.3) - en to eo translation catalogue (72 entries)

en: User interface
eo: Uzanta interfaco

en: Body
eo: Korpo

en: Images
eo: Bildoj

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Status
eo: Stato

en: Prefix
eo: Prefikso

en: Suffix
eo: Sufikso

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Type
eo: Tipo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Remove
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: Read more
eo: Legu pli

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Edit
eo: Redaktu

en: Size
eo: Grandeco

en: None
eo: Neniu

en: Weight
eo: Pezo

en: The configuration options have been saved.
eo: Agordaj opcioj estas konservitaj.

en: Image
eo: Bildo

en: Parent
eo: Patro

en: none
eo: neniu

en: Name
eo: Nomo

en: Export
eo: Eksportu

en: Save
eo: Konservu

en: Font
eo: Tiparo

en: View
eo: Vidu

en: Menu
eo: Menuo

en: Upload
eo: Alŝutu

en: Logo
eo: Emblemo

en: Search box
eo: Serĉkampo

en: Site name
eo: Reteja nomo

en: Site slogan
eo: Slogano de retejo

en: Never
eo: Neniam

en: active
eo: aktiva

en: Advanced
eo: Specialaj

en: Other
eo: Alia

en: Navigation
eo: Navigado

en: Color
eo: Koloro

en: Position
eo: Loko

en: Undefined
eo: Nedifinita

en: Mission statement
eo: Celaro de la organizo

en: Revert
eo: Malfari

en: Apply
eo: Apliku

en: Theme-engine-specific settings
eo: Agordoj de specifa haŭto

en: Publish
eo: Publikigu

en: Primary links
eo: Ĉefaj ligiloj

en: Path to custom logo
eo: Vojo al propra emblemo

en: Toggle display
eo: Baskula montro

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
eo: Se vi ne havas rektan aliron al la servilo, uzu ĉi tiun kampon por alŝuti vian emblemon.

en: Save and continue
eo: Konservu kaj daŭrigu

en: Secondary links
eo: Duarangaj ligiloj

en: Enable or disable the display of certain page elements.
eo: Ŝaltu aŭ malŝaltu montron de specifaj paĝaj elementoj.

en: Path to custom icon
eo: Vojprefikso al agordita bildeto

en: User pictures in posts
eo: Bildoj de uzantoj en afiŝoj

en: User pictures in comments
eo: Bildoj de uzantoj en komentoj

en: Shortcut icon
eo: Fulmbildeto

en: Logo image settings
eo: Agordoj de la emblemo

en: If toggled on, the following logo will be displayed.
eo: Se ŝaltita, la jena emblemo montriĝos.

en: Use the default logo
eo: Uzu la defaŭltan emblemon

en: Check here if you want the theme to use the logo supplied with it.
eo: Elektu ĉi tie, se vi volas ke la haŭto uzu la defaŭltan emblemon.

en: The path to the file you would like to use as your logo file instead of the default logo.
eo: Vojo al la dosiero, kiun vi ŝatus uzi kiel vian emblemon, anstataŭ la defaŭlta emblemo.

en: Upload logo image
eo: Alŝutu emblemon

en: Shortcut icon settings
eo: Fulmbildetaj agordoj

en: Your shortcut icon, or 'favicon', is displayed in the address bar and bookmarks of most browsers.
eo: Via fulmbildeto aŭ 'favicon' estas montrata en la adreskampo kaj legosignoj de la plejmulto de retumiloj.

en: Use the default shortcut icon.
eo: Uzu la defaŭltan fulmbildeton.

en: Check here if you want the theme to use the default shortcut icon.
eo: Elektu ĉi tie se vi volas ke la haŭto uzu la defaŭltan fulmbildeton.

en: The path to the image file you would like to use as your custom shortcut icon.
eo: La vojprefikso al la bilda dosiero kiun vi ŝatus uzi kiel vian propran fulmbildeton.

en: Upload icon image
eo: Alŝutu bildeton

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your shortcut icon.
eo: Se vi ne havas rektan dosieran aliron al la servilo, uzu ĉi tiun kampon por alŝuti vian fulmbildeton.
