Sweaver (7.x-1.3) - en to et translation catalogue (105 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Body
et: Sisu

en: Images
et: Pildid

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Status
et: Olek

en: Prefix
et: Eesliide

en: Suffix
et: Järelliide

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Type
et: Liik

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Description
et: Kirjeldus

en: Read more
et: Loe edasi

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: Enabled
et: Lubatud

en: Edit
et: Muuda

en: Size
et: Suurus

en: None
et: Puudub

en: Weight
et: Kaal

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: Image
et: Pilt

en: Center
et: Keskel

en: Parent
et: Vanem

en: none
et: puudub

en: Name
et: Nimi

en: Export
et: Ekspordi

en: Save
et: Salvesta

en: Font
et: Kirjastiil

en: Background
et: Taust

en: Top
et: Ülesse

en: View
et: Kuva

en: Menu
et: Menüü

en: Theme
et: Teema

en: Every minute
et: Iga minut

en: Upload
et: Üleslaadimine

en: Options
et: Valikud

en: Bottom
et: Alumine

en: Search box
et: Otsinguväli

en: Site name
et: Saidi nimi

en: Site slogan
et: Saidi hüüdlause

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Your changes have been saved.
et: Sinu muudatused on salvestatud.

en: active
et: aktiivne

en: Advanced
et: Täpsem

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Load
et: Laadi

en: Border
et: Piirjoon

en: Other
et: Muu

en: Navigation
et: Menüü

en: Color
et: Värv

en: Exists
et: Väljumine

en: Position
et: Asukoht

en: Undefined
et: Defineerimata

en: Mission statement
et: Missioon

en: Revert
et: Lähtesta

en: Empty
et: Tühi

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Style
et: Stiil

en: Theme settings
et: Kujundusmalli seaded

en: Apply
et: Rakenda

en: Select
et: Vali

en: Theme-engine-specific settings
et: Kujundus mootori spetsiifilised seaded

en: Publish
et: Avalda

en: Primary links
et: Peamenüü

en: Path to custom logo
et: Kohandatud logo asukoht

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Underline
et: Allajoonitud

en: Toggle display
et: Näita või peida

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
et: Kui sul puudub otseligipääs serverisse, kasuta seda välja, et oma logo üles laadida.

en: Save order
et: Salvestusjärjekord

en: The settings have been saved.
et: Seaded on salvestatud.

en: Save and continue
et: Salvesta ja jätka

en: Secondary links
et: Alammenüü

en: Enable or disable the display of certain page elements.
et: Teatud lehe elementide kuvamise lubamine või keelamine.

en: Temporary
et: Ajutine

en: Path to custom icon
et: Kohandatud ikooni asukoht

en: Toolbar
et: Tööriistad

en: Font style
et: Kirjastiil

en: User pictures in posts
et: Postituse juures on kasutaja pilt

en: User pictures in comments
et: Kommentaari juures on kasutaja pilt

en: Shortcut icon
et: Otsetee ikoon

en: Logo image settings
et: Logopildi sätted

en: If toggled on, the following logo will be displayed.
et: Kui sisse lülitatud, kuvatakse järgnevat logo.

en: Use the default logo
et: Kasutatakse vaikimisi logo

en: Check here if you want the theme to use the logo supplied with it.
et: Märgi see, kui tahad, et kasutataks teemaga kaasa pandud logo.

en: The path to the file you would like to use as your logo file instead of the default logo.
et: Pildifaili asukoht, kui soovid kasutada oma faili vaikimisi logo asemel.

en: Upload logo image
et: Laadi logopilt üles

en: Shortcut icon settings
et: Otsetee ikooni sätted

en: Your shortcut icon, or 'favicon', is displayed in the address bar and bookmarks of most browsers.
et: Sinu otsetee ikoon ehk  'favicon' kuvatakse enamikus brauserites aadressiribal ja järjehoidjates.

en: Use the default shortcut icon.
et: Kasutatakse vaikimisi otsetee ikooni.

en: Check here if you want the theme to use the default shortcut icon.
et: Märgi see, kui tahad, et teema kasutaks vaikimisi otsetee ikooni.

en: The path to the image file you would like to use as your custom shortcut icon.
et: Faili asukoht, mida tahad kasutada kohandatud ikoonina.

en: Upload icon image
et: Laadi üles ikoonipilt

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your shortcut icon.
et: Kui sul puudub otseligipääs serverisse, kasuta seda välja, et oma otsetee ikoon üles laadida.

en: Highlight
et: Esile tõstetud

en: Delete style
et: Kustuta stiil

en: These settings only exist for the themes based on the %engine theme engine.
et: Need sätted on olemais ainult %engine teemamootoril tehtud teemade jaoks.

en: Visual interface for tweaking or building Drupal themes.
et: Graafiline liides Drupali kujunduste kohendamiseks ja koostamiseks.

en: Spacing
et: Reavahe

en: Save and publish
et: Salvesta ja avalda
