Sweaver (7.x-1.3) - en to hy translation catalogue (53 entries)

en: User interface
hy: Օգտագործողի ինտերֆեյսը

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Images
hy: Նկարներ

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Prefix
hy: Նախածանց

en: Suffix
hy: Վերջածանց

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Read more
hy: Կարդալ ավելին

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Disable
hy: Անջատել

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Size
hy: Չափ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Weight
hy: Կշիռ

en: The configuration options have been saved.
hy: Կոնֆիգուրացված տարբերակները պահպանված են:

en: Image
hy: Նկար

en: Center
hy: Կենտրոն

en: Parent
hy: Ծնող

en: none
hy: ոչ մի

en: Name
hy: Անուն

en: Export
hy: Արտահանել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Top
hy: Վերև

en: View
hy: Դիտել

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Upload
hy: Ներբեռնել

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Logo
hy: Լոգո

en: Site name
hy: Կայքի անվանումը

en: Site slogan
hy: Կայքի կարգախոս

en: Never
hy: Երբեք

en: active
hy: ակտիվ

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Color
hy: Գույն

en: Undefined
hy: Չսահմանված

en: Left
hy: Ձախ

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Save and continue
hy: Հիշել և շարունակել

en: User pictures in posts
hy: Օգտատերերի նկարները գրառման մեջ

en: User pictures in comments
hy: Օգտագործողների պատկերները մեկնաբանություններում

en: Shortcut icon
hy: Դյուրանցման պատկերակ

en: Shortcut icon settings
hy: Դյուրանցման պատկերակի կարգավորումներ

en: Delete style
hy: Ջնջել ոճը
