Sweaver (7.x-1.3) - en to jv translation catalogue (76 entries)

en: User interface
jv: Polatan panganggo

en: Body
jv: Isi

en: Images
jv: Gambar

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Prefix
jv: Awalan

en: Suffix
jv: Akhiran

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Type
jv: Tipe

en: Cancel
jv: Batal

en: Remove
jv: Buwang

en: Description
jv: Katrangan

en: Read more
jv: Candhaké

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Disable
jv: Dipaténi

en: Enabled
jv: Urip

en: Edit
jv: Sunting

en: Size
jv: Ukuran

en: None
jv: Nihil

en: Weight
jv: Urutan

en: The configuration options have been saved.
jv: Opsi konfigurasi uwis disimpen.

en: Image
jv: Gambar

en: Parent
jv: Induk

en: none
jv: ora ana

en: Name
jv: Jeneng

en: Export
jv: Ngékspor

en: Save
jv: Simpen

en: Top
jv: Ndhuwur

en: View
jv: Tampilan

en: Theme
jv: Tema

en: Upload
jv: Unggah

en: Options
jv: Opsi

en: Bottom
jv: Ngisor

en: Site name
jv: Jeneng Situs

en: Site slogan
jv: Sesanti situs

en: Never
jv: Ora tahu

en: Advanced
jv: Mahir

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Other
jv: Liyané

en: Navigation
jv: Navigasi

en: Color
jv: Kelir

en: Exists
jv: Ana

en: Undefined
jv: Durung didefinisi

en: Revert
jv: Baléknā

en: Empty
jv: Kosong

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: Theme-engine-specific settings
jv: Setèlan khusus engine-tema

en: Path to custom logo
jv: Path marang logo kostum

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: Toggle display
jv: Tampilan sewalikané

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
jv: Yén Sampéyan ora nduwéni hubungan langsung marang server, gunaknā field iki kanggo ngunggah gambar logo.

en: Save order
jv: Simpen urutan

en: Save and continue
jv: Simpen lan lanjutaké

en: Enable or disable the display of certain page elements.
jv: Nguripna utawa matèni tampilan elemen kaca sing sering ditonton.

en: Path to custom icon
jv: Path kanggo kostum icon

en: User pictures in posts
jv: Potret panganggo nang tulisan

en: User pictures in comments
jv: Potret panganggo nang komèntar

en: Shortcut icon
jv: Ikon sidhatan

en: Logo image settings
jv: Setèlan gambar logo

en: If toggled on, the following logo will be displayed.
jv: Yén walikan urip, logo iki arep ditampilaké.

en: Use the default logo
jv: Gunakna logo gawan

en: Check here if you want the theme to use the logo supplied with it.
jv: Centang nang kene yén Sampéyan pengin tema iki nggunakna logo sing wis ana.

en: The path to the file you would like to use as your logo file instead of the default logo.
jv: Path marang berkas gambar Sampéyan sing Sampéyan pengin enggo dadi logo gantiné berkas saka logo gawan.

en: Upload logo image
jv: Ngunggah gambar logo

en: Shortcut icon settings
jv: Setèlan ikon sidhatan

en: Your shortcut icon, or 'favicon', is displayed in the address bar and bookmarks of most browsers.
jv: Ikon sidhatan Sampéyan utawa 'favicon' ditampilaké nang baris alamat lan bookmark peramban sing umum.

en: Use the default shortcut icon.
jv: Gunakna ikon sidhatan gawan.

en: Check here if you want the theme to use the default shortcut icon.
jv: Centang kene yén Sampéyan pengin tema iki nggunakna ikon sidhatan gawan.

en: The path to the image file you would like to use as your custom shortcut icon.
jv: Path marang berkas gambar Sampéyan sing Sampéyan pengin gunakna kanggo ikon sidhatan gawéyan dhéwé.

en: Upload icon image
jv: Ngunggah gambar ikon

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your shortcut icon.
jv: Yén sampéyan ora nduwéni hak aksés langsung marang berkas nang server, gunaknā field iki kanggo ngunggah ikon sidhatan sampéyan.

en: Delete style
jv: Mbusak gagrag

en: These settings only exist for the themes based on the %engine theme engine.
jv: Setélan iki namung ānā kanggo tema dhasar nang téma engine %engine.
