Sweaver (7.x-1.3) - en to km translation catalogue (83 entries)

en: User interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់​អ្នក​ប្រើ

en: Body
km: តួ

en: Images
km: រូបភាព

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Prefix
km: បុព្វបទ

en: Suffix
km: បច្ច័យ

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Remove
km: យកចេញ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Read more
km: អាន​បន្ថែម

en: Enable
km: បើក

en: Disable
km: បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Size
km: ទំហំ

en: None
km: គ្មាន

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: The configuration options have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ជម្រើស​ការ​កំណត់រចនាសម្ព័ន្ធ ។

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Center
km: កណ្តាល

en: Parent
km: មេ

en: none
km: គ្មាន

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Export
km: នាំចេញ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Top
km: កំពូល

en: View
km: មើល

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Upload
km: ផ្ទុកឡើង

en: Options
km: ជម្រើស

en: Bottom
km: បាត

en: Logo
km: រូប​សញ្ញា

en: Search box
km: ប្រអប់​ស្វែងរក

en: Site name
km: ឈ្មោះតំបន់បណ្ដាញ

en: Site slogan
km: ពាក្យ​ស្លោក​របស់​តំបន់បណ្ដាញ

en: Never
km: កុំ

en: active
km: សកម្ម

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Navigation
km: ការ​រុករក

en: Color
km: ពណ៌

en: Mission statement
km: សេចក្តី​ថ្លែងការណ៍​បេសកកម្ម​

en: Revert
km: ត្រឡប់​ទៅ​ដើម

en: Empty
km: ទទេ

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: Theme-engine-specific settings
km: ការ​កំណត់​ស្បែក​ម៉ាស៊ីន​ជាក់លាក់

en: Publish
km: បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Primary links
km: តំណ​សំខាន់ៗ

en: Path to custom logo
km: ផ្លូវ​ទៅ​កាន់​រូបសញ្ញា​ផ្ទាល់​ខ្លួន

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Toggle display
km: បិទ​បើក ការបង្ហាញ

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
km: ប្រសិនបើ​អ្នក​មិន​អាច​ចូល​ដំណើរការ​ឯកសារ​ដោយ​ផ្ទាល់​ទៅ​កាន់​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ សូម​ប្រើ​វាល​នេះ ដើម្បី​ផ្ទុក​រូប​សញ្ញា​របស់​អ្នក​ឡើង ។

en: Save order
km: រក្សាទុក​លំដាប់

en: Save and continue
km: រក្សា​ទុក ហើយ​បន្ត

en: Secondary links
km: តំណរង

en: Enable or disable the display of certain page elements.
km: បង្ហាញ ឬ​មិន​បង្ហាញ​ធាតុ​ណា​មួយ​របស់​ទំព័រ ។

en: Path to custom icon
km: ផ្លូវ​ទៅ​រូប​តំណាង​ផ្ទាល់​ខ្លួន

en: Toolbar
km: របារ​ឧបករណ៍

en: User pictures in posts
km: រូបភាពអ្នកប្រើ នៅ​ក្នុង​សេចក្ដីប្រកាស

en: User pictures in comments
km: រូបភាពអ្នកប្រើ នៅ​ក្នុង​មតិយោបល់

en: Shortcut icon
km: រូប​តំណាង​ផ្លូវ​កាត់

en: Logo image settings
km: ការកំណត់​រូបភាព​របស់​ឡូហ្គោ

en: If toggled on, the following logo will be displayed.
km: បើ​បិទបើក រូប​តំណាង​ខាង​ក្រោម​នឹង​ត្រូវ​បាន​បង្ហាញ ។

en: Use the default logo
km: ប្រើ​រូបសញ្ញា​លំនាំដើម

en: Check here if you want the theme to use the logo supplied with it.
km: ធីក​ជម្រើស​នេះ បើ​អ្នក​ចង់​ឲ្យ​ស្បែក​ប្រើ​ឡូហ្គោ​ដែល​បាន​ផ្តល់​ជាមួយ​វា ។

en: The path to the file you would like to use as your logo file instead of the default logo.
km: ផ្លូវ​ទៅកាន់​ឯកសារ ដែល​អ្នក​ចង់​ប្រើ​ជា​ឯកសារ​រូប​សញ្ញា​របស់​អ្នកជំនួស​រូប​សញ្ញា​លំនាំ​ដើម ។

en: Upload logo image
km: ផ្ទុក​រូបភាព​ឡូហ្គោ​ឡើង

en: Shortcut icon settings
km: ការ​កំណត់​រូប​តំណាង​ផ្លូវ​កាត់

en: Your shortcut icon, or 'favicon', is displayed in the address bar and bookmarks of most browsers.
km: រូប​តំណាង​ផ្លូវកាត់​របស់​អ្នក ឬ 'favicon' ត្រូវ​បាន​បង្ហាញ​ក្នុង​របារ​អាសយដ្ឋាន​ និង​ចំណាំ​នៃ​កម្មវិធី​រុករក​ភាគ​ច្រើន ។

en: Use the default shortcut icon.
km: ប្រើ​រូប​តំណាង​ផ្លូវ​កាត់​លំនាំ​ដើម ។

en: Check here if you want the theme to use the default shortcut icon.
km: ធីក​ទីនេះ បើ​អ្នក​ចង់​ឲ្យ​ស្បែក​ប្រើ​រូប​តំណាង​ផ្លូវ​កាត់​លំនាំ​ដើម ។

en: The path to the image file you would like to use as your custom shortcut icon.
km: ផ្លូវ​ទៅ​កាន់​ឯកសារ​រូបភាព​ដែល​អ្នក​ចង់​ប្រើ​ជា​រូប​តំណាង​ផ្លូវកាត់​លំនាំ​ដើម ។

en: Upload icon image
km: ផ្ទុក​រូបភាព​រូប​តំណាង​ឡើង

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your shortcut icon.
km: បើ​អ្នក​មិន​មាន​ឯកសារ​ចូល​ដំណើរ​ការ​ផ្ទាល់​ទៅ​កាន់​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ​ទេ ប្រើ​វាល​នេះ​ដើម្បី​ផ្ទុក​ឡើង​រូប​តំណាង​ផ្លូវកាត់ ។

en: Delete style
km: លុប​រចនា​ប័ទ្ម

en: These settings only exist for the themes based on the %engine theme engine.
km: ការកំណត់​ទាំង​នេះ​មាន​សម្រាប់​តែ​ស្បែក​ដែល​ផ្អែក​លើ​ម៉ាស៊ីន​ស្បែក​ %engine ​ប៉ុណ្ណោះ ។
