Sweaver (7.x-1.3) - en to ku translation catalogue (73 entries)

en: User interface
ku: ڕووکاری بەکارهێنەر

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Images
ku: وێنه‌کان

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Prefix
ku: پێشگر

en: Suffix
ku: پاشگر

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Type
ku: جۆر

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Description
ku: دەربارە

en: Read more
ku: زیاتر بخوێنه‌وه‌

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Disable
ku: کوژاوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Size
ku: قەبارە

en: None
ku: هیچ

en: Weight
ku: سەنگ

en: The configuration options have been saved.
ku: هەڵبژردنەکانی ڕێکخستن پاشەکەوت کرا.

en: Image
ku: وێنە

en: Center
ku: ناوەڕاست

en: Parent
ku: باوان

en: none
ku: هیچ

en: Name
ku: ناو

en: Export
ku: هه‌ناردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Top
ku: سەرەوە

en: View
ku: پیشاندان

en: Menu
ku: پێڕست

en: Upload
ku: بارکردن

en: Bottom
ku: ژێرەوە

en: Logo
ku: لۆگۆ

en: Search box
ku: سنووقی گەڕان

en: Site name
ku: ناونیشانی ماڵپەڕ

en: Site slogan
ku: دروشمی ماڵپەڕ

en: Never
ku: هیچ کاتێک

en: active
ku: چالاکە

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Other
ku: هیتر

en: Navigation
ku: ڕێدۆزینەوە

en: Color
ku: ڕه‌نگ

en: Revert
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری سەرەتایی

en: Empty
ku: بەتاڵ

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: Theme-engine-specific settings
ku: ڕێکخستنە تایبەتمەندەکان بە مەکینەی-ڕووکار

en: Publish
ku: بڵاوبکەوە

en: Primary links
ku: به‌سته‌رە یەکەمەکان

en: Path to custom logo
ku: ڕێرەو بۆ لۆگۆی راسپێردراو

en: Toggle display
ku: زامن پیشان بدە

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
ku: ئەگەر تۆ پەڕگەی راستەوخۆت نیە بۆ چوونە ناو سێرڤەر ، ئەوا لێرەدا لۆگۆکەت بار بکە.

en: Save order
ku: پاشەکەوتکردنی ڕیز

en: Save and continue
ku: هەڵگرە و بەردەوام بە

en: Secondary links
ku: به‌سته‌رە دووەمەکان

en: Path to custom icon
ku: ڕێڕه‌و بۆ وێنۆچکه‌ی سه‌ره‌کی

en: User pictures in posts
ku: وێنه‌ی به‌کارهێنه‌ر له‌ بابه‌تدا

en: User pictures in comments
ku: وێنه‌ی به‌کارهێنه‌ر له‌ بۆچوونه‌کان

en: Shortcut icon
ku: وێنۆچکەی قەدبڕ

en: Logo image settings
ku: ڕێکخستنی وێنەی لۆگۆ

en: If toggled on, the following logo will be displayed.
ku: ئەگەر زامن کرا ، ئەوا ئەم لۆگۆیە پیشان دەدرێت.

en: Use the default logo
ku: لۆگۆی بنه‌ڕه‌تی به‌کارببه‌

en: Check here if you want the theme to use the logo supplied with it.
ku: ئێرە هەڵبژێرە ئەگەر دەتەوێت ڕووکار ئەو لۆگۆیە بەکاربهێنێت کە لەگەڵ خۆیدا هاتووە.

en: Upload logo image
ku: وێنه‌ی لۆگۆ به‌رز بکه‌وه‌

en: Shortcut icon settings
ku: ڕێکخستنی قه‌دبڕی وێنۆچکه‌

en: Use the default shortcut icon.
ku: وێنۆچکەی قەدبڕی بنەڕەتی بەکاربێنە.

en: Upload icon image
ku: وێنۆچکە باربکە

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your shortcut icon.
ku: ئەگەر تۆ پەڕگەی راستەوخۆت نیە بۆ چوونە ناو سێرڤەر ، ئەوا لێرەدا وێنۆچکەی قەدبڕ بار بکە.

en: Delete style
ku: سڕینەوەی شێواز
