Sweaver (7.x-1.3) - en to lo translation catalogue (8 entries)

en: User interface
lo: ສ່ວນໂຕ້ຕອບຜູ້ນຳໃຊ້

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Image
lo: ຮູບພາບ

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: View
lo: ພາບລວມ
