Sweaver (7.x-1.3) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Content
mk: Содржина

en: Type
mk: Тип

en: Remove
mk: Одстрани

en: Export
mk: Изнесување

en: Navigation
mk: Навигација
