Sweaver (7.x-1.3) - en to ps translation catalogue (45 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Type
ps: بڼه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Remove
ps: لركول

en: Description
ps: سپړنه

en: Read more
ps: نور ولولی

en: Enable
ps: سالول

en: Disable
ps: ناتوانه

en: Edit
ps: سمون

en: Size
ps: كچه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Weight
ps: وزن

en: Image
ps: انځور

en: Center
ps: منځ

en: Parent
ps: پلرين

en: Name
ps: نوم

en: Export
ps: بهرول

en: View
ps: ليد

en: Menu
ps: غورنۍ

en: Theme
ps: ویینه

en: Upload
ps: پورته کول

en: Site name
ps: پاڼې نوم

en: Never
ps: هيڅکله

en: active
ps: فعال

en: Advanced
ps: پرمخ تللی

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Other
ps: نور

en: Navigation
ps: چليدنه

en: Color
ps: رنګ

en: Position
ps: ځاى

en: Empty
ps: تش

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: Style
ps: ډول

en: Plugin
ps: لګون

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Select
ps: غوره

en: Underline
ps: كرښن

en: Save order
ps: اوډون خوندي کول

en: Temporary
ps: لنډمهاله

en: Toolbar
ps: توکپټه
