Sweaver (7.x-1.3) - en to si translation catalogue (23 entries)

en: User interface
si: පරිශීලක අතුරු මුහුණත

en: Body
si: බඳ

en: Images
si: රූප

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Type
si: වර්ගය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Read more
si: තව කියවන්න

en: Enable
si: සක්‍රීයකරන්න

en: Disable
si: අක්‍රීයකරන්න

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Image
si: රූපය

en: Name
si: නම

en: Export
si: අපනයනය කරන්න

en: Site name
si: වෙබ් අඩවියේ නම

en: Navigation
si: යාත්‍රණය

en: Save and continue
si: Save කර ඉදිරියට යන්න.
