Sweaver (7.x-1.3) - en to tr translation catalogue (107 entries)

en: User interface
tr: Kullanıcı arayüzü

en: Body
tr: Gövde

en: Images
tr: Resimler

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: Status
tr: Durum

en: Prefix
tr: Ön ek

en: Suffix
tr: Son ek

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Content
tr: İçerik

en: Type
tr: Tip

en: Cancel
tr: İptal

en: Remove
tr: Kaldır

en: Description
tr: Açıklama

en: Read more
tr: Devamını oku

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Disable
tr: Devre dışı bırak

en: Enabled
tr: Etkin

en: Edit
tr: Düzenle

en: Size
tr: Boyut

en: None
tr: Hiçbiri

en: Weight
tr: Ağırlık

en: The configuration options have been saved.
tr: Yapılandırma seçenekleri kaydedildi.

en: Image
tr: Resim

en: Center
tr: Merkez

en: Parent
tr: Üst öge

en: none
tr: hiçbiri

en: Name
tr: İsim

en: Export
tr: Dışarı aktar

en: Save
tr: Kaydet

en: Font
tr: Yazı tipi

en: Background
tr: Arkaplan

en: Top
tr: En üst

en: View
tr: Görüntüle

en: Menu
tr: Menü

en: Theme
tr: Tema

en: Upload
tr: Yükle

en: Options
tr: Seçenekler

en: Bottom
tr: Alt

en: Search box
tr: Arama kutusu

en: Site name
tr: Site adı

en: Site slogan
tr: Site sloganı

en: Never
tr: Asla

en: Your changes have been saved.
tr: Yaptığınız değişiklikler kaydedildi.

en: active
tr: etkin

en: Advanced
tr: Gelişmiş

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Load
tr: Yükle

en: Other
tr: Diğer

en: Navigation
tr: Gezinti

en: Color
tr: Renk

en: Exists
tr: Mevcuttur

en: Position
tr: Konum

en: Undefined
tr: Tanımsız

en: Mission statement
tr: Site amaç metni

en: Revert
tr: Geri al

en: Empty
tr: Boş

en: Selector
tr: Seçici

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: Style
tr: Biçem (stil)

en: Plugin
tr: Eklenti

en: Theme settings
tr: Tema ayarları

en: Apply
tr: Uygula

en: Select
tr: Seç

en: Theme-engine-specific settings
tr: Tema-motoruna özel ayarlar

en: Publish
tr: Yayınla

en: Border color
tr: Kenarlık rengi

en: Primary links
tr: Birincil linkler

en: Path to custom logo
tr: Özel logonun yolu

en: Machine name
tr: Makine adı

en: Underline
tr: Altı çizili

en: Toggle display
tr: Görünümü aç/kapa

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
tr: Eğer sunucuya doğrudan dosya erişiminiz yoksa, bu alanı kullanarak logonuzu yükleyin.

en: Save order
tr: Sıralamayı kaydet

en: The settings have been saved.
tr: Ayarlar kaydedildi.

en: Save and continue
tr: Kaydet ve devam et

en: Secondary links
tr: İkincil linkler

en: Enable or disable the display of certain page elements.
tr: Belli sayfa bileşenlerinin görünümü etkinleştirin veya devre dışı bırakın.

en: Temporary
tr: Geçici

en: Path to custom icon
tr: Özel simgenin yolu

en: Toolbar
tr: Araç çubuğu

en: Font style
tr: Yazı sitili

en: User pictures in posts
tr: Gönderilerde kullanıcı resmi

en: User pictures in comments
tr: Yorumlarda kullanıcı resmi

en: Shortcut icon
tr: Kısayol simgesi (favicon)

en: Logo image settings
tr: Logo resmi ayarları

en: If toggled on, the following logo will be displayed.
tr: Eğer etkin ise bu logo gösterilecektir.

en: Use the default logo
tr: Ön tanımlı logoyu kullan

en: Check here if you want the theme to use the logo supplied with it.
tr: Eğer temanızın yanında gelen logoyu kullanmak istiyorsanız burayı işaretleyin.

en: The path to the file you would like to use as your logo file instead of the default logo.
tr: Logonuz olarak kullanmak istediğiniz dosyanın yolu.

en: Upload logo image
tr: Logo resmini yükle

en: Shortcut icon settings
tr: Kısayol simgesi ayarları

en: Your shortcut icon, or 'favicon', is displayed in the address bar and bookmarks of most browsers.
tr: Kısayol simgeniz, diğer bir deyimle 'favicon', çoğu tarayıcı tarafından, adres çubuğunda ve sık gezilenler menüsünde görüntülenir.

en: Use the default shortcut icon.
tr: Ön tanımlı kısayol simgesini kullan.

en: Check here if you want the theme to use the default shortcut icon.
tr: Eğer temanın ön tanımlı kısayol simgesini kullanmasını istiyorsanız burayı işaretleyin.

en: The path to the image file you would like to use as your custom shortcut icon.
tr: Özel kısayol simgeniz olarak kullanacağınız resim dosyasının yolu.

en: Upload icon image
tr: Simge resmini yükle

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your shortcut icon.
tr: Eğer sunucuya doğrudan dosya erişiminiz yoksa, bu alanı kullanarak kısayol simgenizi yükleyin.

en: Highlight
tr: Vurgulu

en: Delete style
tr: Stili sil

en: These settings only exist for the themes based on the %engine theme engine.
tr: Bu ayarlar sadece %engine tema motoru tabanlı temalar için geçerlidir.

en: Switch theme
tr: Temayı değiştir

en: Exclude paths
tr: Şu yolları hariç tut

en: Switch to @theme
tr: @theme temasına geç

en: Save and publish
tr: Kaydet ve yayımla
