Sweaver (7.x-1.2) - en to az translation catalogue (71 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Body
az: Tərkib

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Status
az: Vəziyyət

en: Prefix
az: Prefiks

en: Suffix
az: Suffiks

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Type
az: Növ

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: Read more
az: Ətraflı

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Edit
az: Dəyiş

en: Size
az: Ölçü

en: None
az: Yoxdur

en: Weight
az: Çəki

en: The configuration options have been saved.
az: Konfiqurasiya seçimləri yadda saxlanıldı.

en: Image
az: Şəkil

en: Center
az: Mərkəz

en: Parent
az: Valideyn

en: none
az: yoxdur

en: Name
az: Ad

en: Export
az: Eksport

en: Save
az: Saxla

en: View
az: Görünüş

en: Menu
az: Menyu

en: Theme
az: Tema

en: Upload
az: Yükləmə

en: Options
az: Seçimlər

en: Bottom
az: Aşağı

en: Logo
az: loqo

en: Site name
az: Sayt adı

en: Site slogan
az: Sayt sloqanı

en: Never
az: Heç vaxt

en: active
az: aktiv

en: Advanced
az: Əlavə

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Other
az: Digər

en: Color
az: Rəng

en: Position
az: Vəzifə

en: Undefined
az: Müəyyən edilməmiş

en: Revert
az: Qaytarma

en: Empty
az: Boş

en: Selector
az: Seçici

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Style
az: Stil

en: Theme settings
az: Mövzu parametrləri

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Select
az: Seçin

en: Theme-engine-specific settings
az: Mövzu mühərriki üçün xüsusi parametrlər

en: Publish
az: Dərc et

en: Path to custom logo
az: Fərdi loqo yolu

en: Machine name
az: Maşın adı

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
az: Əgər serverə birbaşa fayl girişiniz yoxdursa, loqonu yükləmək üçün bu sahədən istifadə edin.

en: Save and continue
az: Yadda saxlayın və davam edin

en: Temporary
az: Müvəqqəti

en: Path to custom icon
az: Fərdi ikonaya gedən yol

en: Toolbar
az: Alətlər paneli

en: User pictures in posts
az: Yazılarda istifadəçi şəkilləri

en: User pictures in comments
az: Şərhlərdə istifadəçi şəkilləri

en: Shortcut icon
az: Qısayol piktoqramı

en: Upload logo image
az: Loqo şəklini yükləyin

en: Shortcut icon settings
az: Qısayol piktoqramının parametrləri

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your shortcut icon.
az: Əgər serverə birbaşa fayl girişiniz yoxdursa, qısayol ikonanızı yükləmək üçün bu sahədən istifadə edin.
