Sweaver (7.x-1.3) - en to cs translation catalogue (95 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Body
cs: Text

en: Images
cs: Obrázky

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Content
cs: Obsah

en: Type
cs: Typ

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Remove
cs: Odstranit

en: Description
cs: Popis

en: Read more
cs: Číst dál

en: Enable
cs: Zapnout

en: Disable
cs: Vypnout

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Edit
cs: Upravit

en: Size
cs: Velikost

en: None
cs: Žádné

en: Weight
cs: Váha

en: The configuration options have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: Image
cs: Obrázek

en: Center
cs: Na střed

en: Parent
cs: Nadřazený

en: none
cs: žádné

en: Name
cs: Jméno

en: Save
cs: Uložit

en: Top
cs: Nahoru

en: View
cs: Zobrazit

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: Upload
cs: Nahrát

en: Options
cs: Možnosti

en: Bottom
cs: Dole

en: Search box
cs: Vyhledávací box

en: Site name
cs: Název webu

en: Site slogan
cs: Slogan webu

en: Never
cs: Nikdy

en: active
cs: aktivní

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Load
cs: Načíst

en: Other
cs: Jiné

en: Navigation
cs: Navigace

en: Color
cs: Barvy

en: Repeat
cs: Opakovat

en: Exists
cs: Existuje

en: Position
cs: Pozice

en: Undefined
cs: Nedefinováno

en: Mission statement
cs: Cíl webu

en: Revert
cs: Vrátit

en: Empty
cs: Prázdný

en: Style
cs: Styl

en: Theme settings
cs: Nastavení tématu vzhledu

en: Apply
cs: Použít

en: Select
cs: Vybrat

en: Double
cs: Dvojité

en: Theme-engine-specific settings
cs: Specifická nastavení témat vzhledu

en: Publish
cs: Zveřejnit

en: Border color
cs: Barva okraje

en: Primary links
cs: Primární odkazy

en: Path to custom logo
cs: Cesta k volitelnému logu

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Underline
cs: Podtržení

en: Font family
cs: Řez písma

en: Toggle display
cs: Přepnout zobrazení

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
cs: Pokud nemáte přímý přístup k serveru, použijte toto pole k nahrání loga na server.

en: Save order
cs: Uložit pořadí

en: The settings have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: Save and continue
cs: Uložit a pokračovat

en: Secondary links
cs: Sekundární odkazy

en: Enable or disable the display of certain page elements.
cs: Povoluje nebo zakazuje zobrazení určitých elementů stránky.

en: Temporary
cs: Dočasný

en: Path to custom icon
cs: Cesta k volitelné ikoně

en: Toolbar
cs: Panel nástrojů

en: Font style
cs: Styl písma

en: User pictures in posts
cs: Uživatelské obrázky v příspěvcích

en: User pictures in comments
cs: Uživatelské obrázky v komentářích

en: Shortcut icon
cs: Ikona webu

en: Logo image settings
cs: Nastavení obrázku loga

en: If toggled on, the following logo will be displayed.
cs: Pokud je zapnut, zobrazuje se logo.

en: Use the default logo
cs: Použít výchozí logo

en: Check here if you want the theme to use the logo supplied with it.
cs: Zaškrtněte, pokud má téma vzhledu použít logo dodané přímo s ním.

en: The path to the file you would like to use as your logo file instead of the default logo.
cs: Cesta k souboru, který chcete použít jako logo místo výchozího loga.

en: Upload logo image
cs: Nahrát obrázek loga

en: Shortcut icon settings
cs: Nastavení favicon ikony

en: Your shortcut icon, or 'favicon', is displayed in the address bar and bookmarks of most browsers.
cs: Ikona „favicon“, která se zobrazuje v poli Adresa většiny prohlížečů.

en: Use the default shortcut icon.
cs: Použít výchozí ikonu.

en: Check here if you want the theme to use the default shortcut icon.
cs: Zaškrtněte, pokud chcete použít výchozí ikonu tématu vzhledu.

en: The path to the image file you would like to use as your custom shortcut icon.
cs: Cesta k obrázku, který chcete použít jako ikonu.

en: Upload icon image
cs: Nahrát obrázek ikony

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your shortcut icon.
cs: Pokud nemáte přímý přístup na server, použijte toto pole k nahrání ikony webu na server.

en: Delete style
cs: Odstranit styl

en: These settings only exist for the themes based on the %engine theme engine.
cs: Toto nastavení existuje pouze u témat vzhledu založených na enginu %engine.

en: Save and publish
cs: Uložit a zveřejnit
