Sweaver (7.x-1.2) - en to hu translation catalogue (136 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: Body
hu: Törzs

en: Images
hu: Képek

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Status
hu: Állapot

en: Prefix
hu: Előtag

en: Suffix
hu: Utótag

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Content
hu: Tartalom

en: Type
hu: Típus

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Description
hu: Leírás

en: Read more
hu: Tovább

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Disable
hu: Letiltás

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Size
hu: Méret

en: None
hu: Nincs

en: Weight
hu: Súly

en: The configuration options have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: Image
hu: Kép

en: Center
hu: Középen

en: Parent
hu: Szülő

en: none
hu: nincs

en: Name
hu: Név

en: Save
hu: Mentés

en: Font
hu: Betűtípus

en: Background
hu: Háttér

en: Top
hu: Teteje

en: View
hu: Megtekintés

en: Menu
hu: Menü

en: Theme
hu: Smink

en: Every minute
hu: Minden perc

en: Upload
hu: Feltöltés

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Bottom
hu: Alja

en: Logo
hu: Logó

en: Search box
hu: Keresés doboz

en: Site name
hu: A webhely neve

en: Site slogan
hu: Webhely jelmondata

en: Never
hu: Soha

en: Your changes have been saved.
hu: A módosítások mentése megtörtént.

en: active
hu: aktív

en: Advanced
hu: Haladó

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Load
hu: Betöltés

en: Border
hu: Keret

en: Other
hu: Egyéb

en: Color
hu: Szín

en: Repeat
hu: Ismétlődés

en: Padding
hu: Belső margó

en: Exists
hu: Létezik

en: Position
hu: Elhelyezkedés

en: Undefined
hu: Meghatározatlan

en: Mission statement
hu: Misszió

en: Revert
hu: Visszaállítás

en: Empty
hu: Üres

en: Selector
hu: Kiválasztó

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Style
hu: Stílus

en: Plugin
hu: Beépülő

en: Font color
hu: Betűszín

en: Theme settings
hu: Sminkbeállítások

en: Slider
hu: Csúszka

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Select
hu: Kiválasztás

en: Double
hu: Dupla

en: Theme-engine-specific settings
hu: Smink motortól függő beállítások

en: Publish
hu: Közzététel

en: Dotted
hu: Pontozott

en: Dashed
hu: Vonalas

en: Solid
hu: Tömör

en: Groove
hu: Völgy

en: Ridge
hu: Hegygerinc

en: Inset
hu: Sülyesztett

en: Outset
hu: Kiemelkedő

en: Border color
hu: Keretszín

en: inactive
hu: tiltott

en: Primary links
hu: Elsődleges hivatkozások

en: Path to custom logo
hu: Saját logó elérési útvonala

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: %p is not writeable by the webserver.
hu: %p nem írható a webkiszolgáló számára.

en: An unknown error occured.
hu: Ismeretlen hiba történt.

en: Underline
hu: Aláhúzás

en: Font family
hu: Betűcsalád

en: Toggle display
hu: Megjelenés választó

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
hu: A kiszolgáló közvetlen hozzáférésének hiányában itt lehet feltölteni a logót.

en: live
hu: élő

en: No image
hu: Nincs kép

en: Save order
hu: Sorrend mentése

en: The settings have been saved.
hu: A beállítások elmentve.

en: Save and continue
hu: Mentés és folytatás

en: Secondary links
hu: Másodlagos hivatkozások

en: Enable or disable the display of certain page elements.
hu: Egyes összetevők megjelenésének engedélyezése.

en: Temporary
hu: Ideiglenes

en: Path to custom icon
hu: Saját ikon elérési útvonala

en: Toolbar
hu: Eszköztár

en: %p is not a directory or is not readable by the webserver.
hu: %p nem könyvtár vagy nem olvasható a webkiszolgáló számára.

en: Font properties
hu: Betűkészlet tulajdonságok

en: Checkbox
hu: Jelölőnégyzet

en: Font style
hu: Betű stílus

en: User pictures in posts
hu: Felhasználó képe a tartalmai mellett

en: User pictures in comments
hu: Felhasználó képe a hozzászólásai mellett

en: Shortcut icon
hu: Webhely ikon

en: Logo image settings
hu: Logó beállítások

en: If toggled on, the following logo will be displayed.
hu: A smink által megjelenített logó kiválasztása.

en: Use the default logo
hu: Alapértelmezett logó használata

en: Check here if you want the theme to use the logo supplied with it.
hu: A smink alapértelmezett logójának használatához be kell jelölni.

en: The path to the file you would like to use as your logo file instead of the default logo.
hu: Az alapértelmezett logó helyett használni kívánt saját fájl elérési útvonala.

en: Upload logo image
hu: Logó kép feltöltése

en: Shortcut icon settings
hu: Webhely ikon beállítások

en: Your shortcut icon, or 'favicon', is displayed in the address bar and bookmarks of most browsers.
hu: A webhely ikon vagy „favicon” a címsorban, a füles böngészők fülein és a könyvjelzők mellett jelenik meg.

en: Use the default shortcut icon.
hu: Alapértelmezett webhely ikon használata

en: Check here if you want the theme to use the default shortcut icon.
hu: Akkor kell bejelölni, ha a smink alapértelmezett webhely ikonját kívánjuk használni.

en: The path to the image file you would like to use as your custom shortcut icon.
hu: Az alapértelmezett webhely ikon helyett használni kívánt saját fájl elérési útvonala.

en: Upload icon image
hu: Webhely ikon feltöltése

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your shortcut icon.
hu: A kiszolgáló közvetlen hozzáférése hiányában itt lehet feltölteni az ikont.

en: Highlight
hu: Kiemelt

en: Delete style
hu: Stílus törlése

en: Theme default
hu: Smink alapértelmezés

en: Every 10 seconds
hu: Minden 10 másodperc

en: Every 30 seconds
hu: Minden 30 másodperc

en: Every 45 seconds
hu: Minden 45 másodperc

en: These settings only exist for the themes based on the %engine theme engine.
hu: Ezek a beállítások csak %engine motort használó sminkek esetén alkalmazhatóak.

en: Switch theme
hu: Sminkváltás

en: Exclude paths
hu: Útvonalak kizárása

en: Add new image
hu: Új kép hozzáadása

en: Manage styles
hu: Stílusok kezelése

en: Vertical align
hu: Függőleges igazítás

en: Save and publish
hu: Mentés és publikálás

en: Justified
hu: Sorkizárt
