Sweaver (7.x-1.3) - en to mg translation catalogue (16 entries)

en: User interface
mg: Momba ny mpikambana

en: Body
mg: Votoatiny

en: Save configuration
mg: Tehirizo ny fanovana

en: Status
mg: Toetra

en: Prefix
mg: Tovona

en: Suffix
mg: Tovana

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Type
mg: Karazana

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Remove
mg: Esory

en: Description
mg: Andinindininy

en: Read more
mg: Tohiny

en: Navigation
mg: Fitondrana

en: Save and continue
mg: Tehirizo sady tohizo
