SWFUpload (7.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Title
af: Titel

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Description
af: Beskrywing

en: The configuration options have been saved.
af: Die konfigurasie-opsies is gestoor.

en: edit
af: redigeer

en: Permitted file extensions
af: Toegelate lêeruitbreidings

en: Maximum resolution for uploaded images
af: Maksimum resolusie vir opgelaaide prentjies

en: WIDTHxHEIGHT
af: WYDTExHOOGTE

en: Maximum file size per upload
af: Maksimum grootte per oplaaisessie

en: Total file size per user
af: Totale lêergrootte per gebruiker
