SWFUpload (7.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: The configuration options have been saved.
am: የውቅረቱ አማራጮች ተቀምጠዋል።

en: edit
am: አስተካክል

en: authenticated user
am: የተረጋገጠ ተጠቃሚ
