SWFUpload (7.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Description
ast: Descripción

en: edit
ast: editar

en: Filename
ast: Nome del ficheru

en: Display
ast: Pantalla

en: WIDTHxHEIGHT
ast: ANCHORxALTOR
