SWFUpload (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Description
be: Апісанне

en: The configuration options have been saved.
be: Абраныя налады захованыя.

en: edit
be: рэдагаваць

en: Filename
be: Назва файла

en: Display
be: Паказ

en: Permitted file extensions
be: Дазволеныя пашырэньні файлаў

en: Fields
be: Палі

en: Maximum resolution for uploaded images
be: Максымальная разгортка для запампаваных выяваў

en: Maximum file size per upload
be: Максымальны памер файла для запампоўкі

en: Total file size per user
be: Сумарны памер файлаў на карыстальніка

en: MB
be: МБ

en: List files by default
be: Паказваць файлы (прадвызначэньне)

en: authenticated user
be: ідэнтыфікаваны карыстальнік
