SWFUpload (7.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Description
bg: Описание

en: The configuration options have been saved.
bg: Настройките са запазени.

en: edit
bg: редактирай

en: Filename
bg: Име на файла

en: Display
bg: Дисплей

en: Permitted file extensions
bg: Разрешени файлови разширения

en: Maximum resolution for uploaded images
bg: Максимална резолюция на качваните изображения

en: WIDTHxHEIGHT
bg: ШИРИНА х ВИСОЧИНА

en: Maximum file size per upload
bg: Максимален размер на файла за качване

en: Total file size per user
bg: Общ размер на файлове за потребител

en: List files by default
bg: Подреди файловете по подразбиране

en: authenticated user
bg: регистриран потребител
