SWFUpload (7.x-1.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Save configuration
bn: কনফিগারেশন সংরক্ষণ কর

en: Description
bn: বিবরণ

en: The configuration options have been saved.
bn: কনফিগারেশন সংক্রান্ত অপশন সংরক্ষিত হয়েছে।

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Filename
bn: ফাইলের নাম

en: Fields
bn: ফিল্ড
