SWFUpload (7.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: The configuration options have been saved.
bo: སྒྲིག་འགོད་ཀྱི་གདམ་ཚན་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Filename
bo: ཡིག་ཆའི་མིང

en: Display
bo: མངོན་འཆར

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: authenticated user
bo: ཆོག་མཆན་ཡོད་པའི་སྤྱོད་མཁན
