SWFUpload (7.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Description
bs: Opis

en: The configuration options have been saved.
bs: Postavke konfiguracije su sačuvane.

en: edit
bs: izmijeni

en: Display
bs: Prikaz

en: Permitted file extensions
bs: Dozvoljene ekstenzije datoteka.

en: Fields
bs: Polja

en: Maximum file size per upload
bs: Maksimalna veličina datoteke po jednom uploadu.

en: Total file size per user
bs: Ukupna veličina datoteke po korisniku

en: authenticated user
bs: Prijavljeni korisnik
