SWFUpload (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Description
ca: Descripció

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: edit
ca: edita

en: Filename
ca: Nom de fitxer

en: Display
ca: Visualització

en: Permitted file extensions
ca: Extensions de fitxers permeses

en: Fields
ca: Camps

en: Maximum resolution for uploaded images
ca: Resolució màxima per a les imatges carregades

en: WIDTHxHEIGHT
ca: AMPLADAxALÇADA

en: Maximum file size per upload
ca: Mida màxima dels fitxers per càrrega

en: Total file size per user
ca: Mida màxima total dels fitxers per usuari

en: List files by default
ca: Llista de fitxers per defecte

en: authenticated user
ca: usuari autentificat

en: Path settings
ca: Paràmetres de Path
