SWFUpload (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (26 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Description
cs: Popis

en: The configuration options have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: edit
cs: upravit

en: Filename
cs: Název souboru

en: Display
cs: Zobrazit

en: Permitted file extensions
cs: Povolené přípony souborů

en: Fields
cs: Pole

en: Maximum resolution for uploaded images
cs: Maximální rozlišení nahrávaných obrázků

en: WIDTHxHEIGHT
cs: VÝŠKAxŠÍŘKA

en: Maximum file size per upload
cs: Maximální velikost jednoho souboru

en: Total file size per user
cs: Celková velikost na uživatele

en: List files by default
cs: Implicitně zobrazovat soubory

en: authenticated user
cs: přihlášený uživatel

en: Path settings
cs: Nastavení cesty

en: Alt
cs: Popisek (Alt)

en: There was an error uploading the file
cs: Při nahrávání obrázku došlo k chybě

en: SWFupload Widget
cs: SWFupload widget

en: You can upload only !num !file!
cs: Můžete nahrát pouze !num !file!

en: You are not allowed to add more than !num !file!
cs: Nemůžete přidat více než !num !file!

en: You can upload only !num more !file!
cs: Můžete nahrát pouze !num další(ch) !file!

en: The file size (!num1 MB) exceeds the upload size (!num2 MB) for this page!
cs: Velikost souboru (!num1 MB) přesahuje maximální velikost uploadu (!num2 MB) pro tuto stránku!

en: The file size (!num1 MB) exceeds the file size limit (!num2 MB)!
cs: Velikost souboru (!num1 MB) přesahuje maximální povolenou velikost (!num2 MB)

en: The upload limit (!num) has been reached!
cs: Byla dosažena maximální velikost uploadu (!num)!

en: Server error!
cs: Chyba serveru!
