SWFUpload (7.x-1.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (12 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Save configuration
dz: རིམ་སྒྲིག་དེ་ སྲུངས་བཞག་འབད།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: The configuration options have been saved.
dz: རིམ་སྒྲིག་གདམ་ཁ་ཚུ་སྲུང་བཞག་འབད་དེ་ཡོད།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Permitted file extensions
dz: གནང་བ་བྱིན་ཡོད་པའི་ཡིག་སྣོད་ཀྱི་རྒྱ་བསྐྱེད།

en: Maximum resolution for uploaded images
dz: སྐྱེལ་བཙུགས་འབད་ཡོད་པའི་གཟུགས་བརྙན་དོན་ལུ་ ཧུམ་ཆ་མང་མཐའ།

en: Maximum file size per upload
dz: མངོན་གསལ་རེའི་ཡིག་སྣོད་ཚད་ཀྱི་མང་མཐའ།

en: Total file size per user
dz: ལག་ལེན་པ་རེའི་ཡིག་སྣོད་ཀྱི་ཚད་ཀྱི་བསྡོམས།

en: MB
dz: ཨེམ་བི་

en: List files by default
dz: སྔོན་སྒྲིག་གི་ཐོག་ལས་ ཡིག་སྣོད་དེ་ཚུ་  ཐོ་བཀོད་འབད།

en: authenticated user
dz: བདེན་བཤད་ཡོད་པའི་  ལག་ལེན་པ།
