SWFUpload (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Description
el: Περιγραφή

en: The configuration options have been saved.
el: Οι επιλογές διευθέτησης αποθηκεύτηκαν.

en: edit
el: επεξεργασία

en: Filename
el: Όνομα αρχείου

en: Display
el: Εμφάνιση

en: Permitted file extensions
el: Επιτρεπόμενες επεκτάσεις ονομάτων αρχείων

en: Fields
el: Πεδία

en: Maximum resolution for uploaded images
el: Μέγιστη ανάλυση για τα υποβληθέντα αρχεία εικόνων

en: WIDTHxHEIGHT
el: ΠΛΑΤΟΣxΥΨΟΣ

en: Maximum file size per upload
el: Μέγιστο μέγεθος αρχείου ανά αποστολή

en: Total file size per user
el: Συνολικό μέγεθος αρχείων ανά χρήστη

en: List files by default
el: Παρουσίαση της λίστα των αρχείων εξ' ορισμού

en: authenticated user
el: πιστοποιημένος χρήστης

en: Path settings
el: Ρυθμίσεις διαδρομής
