SWFUpload (7.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Description
eo: Priskribo

en: The configuration options have been saved.
eo: Agordaj opcioj estas konservitaj.

en: edit
eo: redakti

en: Permitted file extensions
eo: Permesitaj dosieraj sufiksoj

en: Fields
eo: Kampoj

en: Maximum resolution for uploaded images
eo: Maksimuma distingivo por alŝutataj bildoj

en: WIDTHxHEIGHT
eo: LARĜOxALTECO

en: Maximum file size per upload
eo: Maksimuma dosiera grandeco de alŝuto

en: Total file size per user
eo: Suma grandeco de la dosieroj por la uzanto

en: List files by default
eo: Listigu dosierojn defaŭlte

en: authenticated user
eo: aŭtentigita uzanto
