SWFUpload (7.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Description
eu: Azalpena

en: The configuration options have been saved.
eu: Konfigurazio aukerak gorde dira.

en: edit
eu: editatu

en: Filename
eu: Fitxategi izena

en: Display
eu: Bistaratu

en: Permitted file extensions
eu: Baimendutako fitxategi luzapenak

en: Fields
eu: Eremuak

en: WIDTHxHEIGHT
eu: ZABALERAxALTUERA

en: Maximum file size per upload
eu: Igoera bakoitzeko gehienezko fitxategi tamaina

en: Total file size per user
eu: Erabiltzaile bakoitzeko gehienezko fitxategi tamaina osoa

en: authenticated user
eu: erabiltzaile autentifikatua

en: Path settings
eu: Bide-izen ezarpenak
