SWFUpload (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Description
fi: Kuvaus

en: The configuration options have been saved.
fi: Asetusten muutokset tallennettu.

en: edit
fi: muokkaa

en: Filename
fi: Tiedoston nimi

en: Display
fi: Näyttö

en: Permitted file extensions
fi: Sallitut tiedostopäätteet

en: Fields
fi: Kentät

en: Maximum resolution for uploaded images
fi: Tallennettavien kuvien suurin sallittu tarkkuus

en: WIDTHxHEIGHT
fi: LEVEYSxKORKEUS

en: Maximum file size per upload
fi: Suurin latauskohtainen tiedostokoko

en: Total file size per user
fi: Tiedostojen käyttäjäkohtainen kokonaismäärä

en: MB
fi: MT

en: List files by default
fi: Listaa tiedostot oletuksena

en: authenticated user
fi: sisäänkirjautunut käyttäjä

en: Path settings
fi: Polkuasetukset
