SWFUpload (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Title
gl: Título

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Description
gl: Descrición

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: edit
gl: editar

en: Filename
gl: Nome de ficheiro

en: Display
gl: Visualización

en: Permitted file extensions
gl: Extensións de ficheiro permitidas

en: Fields
gl: Campos

en: Maximum resolution for uploaded images
gl: Resolución máxima para as imaxes cargadas

en: WIDTHxHEIGHT
gl: ANCHOxALTO

en: Maximum file size per upload
gl: Tamaño máximo de ficheiro por subida

en: Total file size per user
gl: Tamaño total de ficheiros por usuario

en: List files by default
gl: Amosar ficheiros por defecto

en: authenticated user
gl: usuario autenticado

en: Path settings
gl: Axustes de ruta
