SWFUpload (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Description
he: תיאור

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: edit
he: עריכה

en: Filename
he: שם קובץ

en: Display
he: תצוגה

en: Permitted file extensions
he: סיומות קבצים מותרות

en: Fields
he: שדות

en: Maximum resolution for uploaded images
he: רזולוציה מירבית עבור התמונות שהועלו

en: WIDTHxHEIGHT
he: רוחבxגובה

en: Maximum file size per upload
he: גודל קובץ מירבי לכל העלאה

en: Total file size per user
he: סך גודל קבצים למשתמש

en: List files by default
he: הצג קבצים לפי ברירת מחדל

en: authenticated user
he: משתמש מזוהה
