SWFUpload (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Description
hr: Opis

en: The configuration options have been saved.
hr: Postavke spremljene.

en: edit
hr: uredi

en: Filename
hr: Naziv datoteke

en: Display
hr: Prikaz

en: Permitted file extensions
hr: Dozvoljene ekstenzije datoteka

en: Fields
hr: Polja

en: Maximum resolution for uploaded images
hr: Najveća dopuštena rezolucija za otpremu slika

en: WIDTHxHEIGHT
hr: ŠIRINAxVISINA

en: Maximum file size per upload
hr: Najveća veličina datoteke po upload-u

en: Total file size per user
hr: Zbirna veličina datoteka po korisniku

en: List files by default
hr: Izlistaj datoteke po zadanom prikazu

en: authenticated user
hr: registrirani korisnik

en: Path settings
hr: Postavke putanje
