SWFUpload (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Description
hu: Leírás

en: The configuration options have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: edit
hu: szerkesztés

en: Filename
hu: Fájlnév

en: Display
hu: Megjelenítés

en: Permitted file extensions
hu: Engedélyezett fájlkiterjesztések

en: Fields
hu: Mezők

en: Maximum resolution for uploaded images
hu: Feltöltött képek legnagyobb felbontása

en: WIDTHxHEIGHT
hu: SZÉLESSÉGxMAGASSÁG

en: Maximum file size per upload
hu: Egy feltöltés legnagyobb mérete

en: Total file size per user
hu: Az összesített fájlméretek maximuma felhasználónként

en: List files by default
hu: Fájlok megjelenítése alapértelmezésben

en: authenticated user
hu: azonosított felhasználó

en: Path settings
hu: Útvonal beállításai

en: Total file size per node
hu: Összes fájlméret tartalmanként

en: Total file size per node is not valid
hu: A tartalmankénti összes fájlméret érvénytelen
