SWFUpload (7.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: The configuration options have been saved.
hy: Կոնֆիգուրացված տարբերակները պահպանված են:

en: edit
hy: խմբագրել

en: Filename
hy: ֆայլի անունը

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: Permitted file extensions
hy: Թույլատրված ֆայլերի ընդլայնումները

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: MB
hy: ՄԲ
