SWFUpload (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: Description
ja: 説明

en: The configuration options have been saved.
ja: 設定オプションが保存されました。

en: edit
ja: 編集

en: Filename
ja: ファイル名

en: Display
ja: 表示

en: Permitted file extensions
ja: 許可されるファイルの拡張子

en: Fields
ja: フィールド

en: Maximum resolution for uploaded images
ja: アップロード画像の最大解像度

en: WIDTHxHEIGHT
ja: 幅x高さ

en: Maximum file size per upload
ja: アップロード単位の最大ファイルサイズ

en: Total file size per user
ja: ユーザー単位の合計ファイルサイズ

en: List files by default
ja: デフォルトでファイル一覧表示を有効

en: authenticated user
ja: 認証済みユーザー

en: Path settings
ja: パス設定
