SWFUpload (7.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Description
ka: აღწერა

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Filename
ka: ფაილის სახელი

en: Display
ka: ჩვენება

en: Fields
ka: ველები
