SWFUpload (7.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Description
kk: Сипаттама

en: The configuration options have been saved.
kk: Конфигурация сақталды

en: edit
kk: түзету

en: Permitted file extensions
kk: Рұқсат етілген файлдық кеңейтулер

en: Fields
kk: Өрістер

en: Maximum resolution for uploaded images
kk: Кері қотарылған кескіннің максимал өлшемділігі

en: Maximum file size per upload
kk: Файлды жүктеудегі максималды көлем

en: Total file size per user
kk: Әр қолданушы үшін ортақ көлемді файлдар

en: List files by default
kk: Файлдарды әдепкідей тізіп көрсету

en: authenticated user
kk: тіркелген пайдаланушы
