SWFUpload (7.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: The configuration options have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ជម្រើស​ការ​កំណត់រចនាសម្ព័ន្ធ ។

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Filename
km: ឈ្មោះ​ឯកសារ

en: Display
km: បង្ហាញ

en: Permitted file extensions
km: កន្ទុយ​ឯកសារ​ដែល​អនុញ្ញាត

en: Maximum resolution for uploaded images
km: គុណភាព​បង្ហាញ​អតិបរមា សម្រាប់​រូបភាព​ដែល​បាន​ផ្ទុក​ឡើង

en: Maximum file size per upload
km: ទំហំ​ឯកសារ​អតិបរមា​ក្នុង​ការ​ផ្ទុក​ឡើង​ម្ដងៗ

en: Total file size per user
km: ទំហំ​ឯកសារ​សរុប​សម្រាប់​អ្នកប្រើ​ម្នាក់ៗ

en: MB
km: មេកាបៃ

en: List files by default
km: រាយ​ឯកសារ​តាម​លំនាំ​ដើម

en: authenticated user
km: អ្នកប្រើ​ដែល​បាន​ផ្ទៀងផ្ទាត់​ភាព​ត្រឹមត្រូវ
