SWFUpload (7.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Save configuration
kn: ಸಂರಚನೆಯನ್ನು ಉಳಿಸು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Filename
kn: ಕಡತದಹೆಸರು

en: Display
kn: ಪ್ರದರ್ಶಕ

en: MB
kn: ಎಂಬಿ
