SWFUpload (7.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Description
ku: دەربارە

en: The configuration options have been saved.
ku: هەڵبژردنەکانی ڕێکخستن پاشەکەوت کرا.

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Filename
ku: ناوی پەڕگە

en: WIDTHxHEIGHT
ku: پانیXدرێژی

en: Maximum file size per upload
ku: زۆرترین قه‌باره‌ی ڕێپێدراوی پەڕگە بۆ هەر بارکردنێک

en: Total file size per user
ku: سەرجەمی قەبارەی هەموو پەڕگەکان بۆ هەر بەکارهێنەرێک

en: MB
ku: م.ب.

en: authenticated user
ku: بەکارهێنەری ناسراو
