SWFUpload (7.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Description
mn: Тайлбар

en: The configuration options have been saved.
mn: Тохиргоо хадгалагдлаа.

en: edit
mn: засварлах

en: Display
mn: Харуулах

en: Permitted file extensions
mn: Зөвшөөрөх файл өргөтгөлүүд

en: Maximum file size per upload
mn: Нэг удаа оруулах файлын хамгийн их хэмжээ

en: Total file size per user
mn: Нэг хэрэглэгчийн файлын нийт хэмжээ
