SWFUpload (7.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: The configuration options have been saved.
mr: संरचना पर्याय संरक्षीत केले

en: edit
mr: संपादन

en: Filename
mr: फाईलचे नाव

en: Display
mr: दाखवा
