SWFUpload (7.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Filename
my: ဖိုင်အမည်

en: MB
my: မီဂါဘိုက်
