SWFUpload (7.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Description
nn: Beskriving

en: The configuration options have been saved.
nn: Oppsettet er lagra.

en: edit
nn: endre

en: Permitted file extensions
nn: Tillatne filtyper

en: Fields
nn: Felt

en: Maximum resolution for uploaded images
nn: Størst tilletne oppløysing for opplasta bilete

en: Maximum file size per upload
nn: Maksimal filstørrelse pr. opplasting

en: Total file size per user
nn: Samla filstørrelse pr. brukar

en: authenticated user
nn: autentisert brukar
