SWFUpload (7.x-1.0-alpha1) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Save configuration
or: ବିନ୍ୟାସକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: authenticated user
or: ବୈଧିକୃତ ଚାଳକ
